top of page
IMG_4238-kopia_edited.jpg
O nas
 
Nasza firma Auto-Hit należy do najstarszych na rynku w swojej branży. Profesjonalnym montażem folii okiennych i samochodowych zajmujemy się od 1998 roku, jednak nasze umiejętności rozwijamy już od 1995 roku.
 
Właścicielem firmy Auto-Hit jest Jacek Szymczak, a od kilku lat doświadczenie nabywa z sukcesami jego syn Hubert.

"Firma solidna, szybka i w atrakcyjnej cenie"

Fachowość oparta na doświadczeniu

Posiadamy ćwierć wieku doświadczenia wspartego wieloma szkoleniami w Europie Zachodniej oraz USA. Dzięki niemu jesteśmy pewni znajomości fachu. Usługi na najwyższym poziomie może potwierdzić może potwierdzić kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale również z innych państw starego kontynentu.

IMG_2897.JPG
male-specialist-with-car-tinting-film-in-hands-2021-08-26-16-25-56-utc.jpg

Stawiamy na jakość

Produkty przez nas oferowane są fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie. Zapewniają długie lata trwałości, poparte minimum 7-letnią gwarancją producenta na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.

Jak pracujemy?

W naszej ofercie stosujemy głównie metodę bezinwazyjną - bez demontażu szyb i boczków drzwi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Najważniejsza dla nas jest najwyższa jakość wykonanej usługi. Materiały na jakich pracujemy to produkty renomowanych światowych marek takich jak Avery, Solar Screen, Global, Ultravision czy Llumar. Na folię do przyciemniania szyb udzielamy dożywotniej gwarancji potwierdzonym stosownym dokumentem.

IMG_6129.jpg

Podejmujemy się trudnych wyzwań

IMG_5055.HEIC
IMG_6425.HEIC
IMG_5057.HEIC
IMG_1152.HEIC
bottom of page