top of page

Nasze folie samochodowe

Nasze folie samochodowe blokują promieniowanie UV oraz promienie podczerwone. Ponadto zwiększają efektywność klimatyzacji, a co za tym idzie komfort podróżowania. Redukują zmęczenie oczu, zwiększają ostrość widzenia i bezpieczeństwo, a także chronią tapicerkę przed wyblaknięciem.

Folie samochodowe Chameleon

Odcień Chameleon to nowość na rynku zapewniająca styl i wygodę. Ponad 200 warstw unikalnych materiałów łączy się tworząc niespotykany efekt. Dzięki temu efekty różnią się w zależności od pogody, oświetlenia, kąta widzenia oraz kąta nachylenia przedniej szyby. Dlatego nazwa „kameleon” odzwierciedla zdolność do zmiany w zależności od otoczenia.

 

Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie stosowania folii Chameleon, która wymaga olbrzymiego doświadczenia do montażysty. Od 2022 r. jesteśmy certyfikowanym punktem montażu i sprzedaży folii Chameleon firmy Ultravision stając się liderem w branży jeżeli chodzi o jej aplikacje.

Czy jest on legalny? Tak! Większość naszych barwników ma wysoki współczynnik VLT (przepuszczalności światła widzialnego, czyli jak ciemny jest odcień). Większość krajów wymaga ponad 70% dla swoich przednich okien. Najciemniejsze odcienie często można zainstalować na tylnych i bocznych szybach. 

bottom of page